vw_caddy_egr_dpf_chip_tuning

Volkswagen Caddy 1.9 Tdi Chip Tuning – Dpf ve Egr Çözümleri

Volkswagen Caddy 1.9 TDi araçta yakıt artması ve çekişten düşme yaşanması sonucu garajımıza gelmiştir. Araçta Dizel partikül filtre dolmuştu. Araçta gerekli incelemeler yapıldığında Dpf re-jenerasyonu yapılamayacağı tespit edildi.  Yeni partikül filtre takılması çok masraflı olacağı için müşterilerimiz Dpf çözümü yaptırmak istedi.

Bunun yanı sıra aracın Egzoz Geri dönüşüm Valfi (Egr) sisteminde de ileride arıza çıkarmaması açısından EGR çözümü ile Chip Tuning işlemlerini de Volkswagen Caddy 1.8 Tdi araca uygulayacağız.

Araçta Siemens Pcr 2.1 Ecu vardı. Araç yazılımını OBD üzerinden okuma işlemine başladık.. Araçta Ecu kilitli olduğu için bu aracı  Magpro2 cihazı ile okuduk. Okunan Ecu yazılımında gerekli düzenlemeler yapıldı ve remap yapılan yazılım tekrar araca yüklendi.

Bu sayede Vw Caddy 1.9 Tdi araçta Dpf çözümü, Egr çözümü ve Chip Tuning işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Vw Caddy 1.9 Tdi Aracın orjinal ve yazılım sonrası hp/nm değerleri aşağıdaki gibidir.

 ORİJİNAL DEĞERLER  CHİP TUNİNG DEĞERLERİ
Güç (hp) 102 HP 140 HP
Tork (NM) 250 NM 310 NM

Adana da Volkswagen Caddy 1.9 Tdi aracınıza Chip Tuning – Egr ve Dpf çözüm işlemleri ve yazılım dosyaları firmamız tarafından garantili bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Rs Garage Adana Chip Tuning Hizmetleri