Ford Transit 2015 Sid 208 Dpf ve Egr İptali

ileadmin

Ford Transit 2015 Sid 208 Dpf ve Egr İptali

Ford Transit Sid 208 Dpf iptali

2015 Model Ford transit araçta Dpf tıkanıklığı ve aracın fazla yakıt tüketimi ile beraber çekişten düşmesinden dolayı Dpf ve Egr İptali başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Yeni nesi Sid 208 Ecu’larda direk OBD üzerinden profesyonel bir şekilde bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmekteyiz.


Ford Transit Sid 208 EGR iptali

Adana da Ford Transit ve Ford Custom aracınıza Chip Tuning, Egr ve Dpf iptali işlemleri ve yazılım dosyaları firmamız tarafından garantili bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ford Transit Sid 208  Chip Tuning

Sizde Ford Transit aracınızın gerçek gücünü keşfetmek istiyor ve partikül arızalarının sona ermesini istiyorsanız çayımızı içmeye bekleriz.

Rs Garage Adana Chip Tuning Hizmetleri

 

Yazar hakkında

admin administrator

4 yorum

Servet TaşkınYayın tarihi11:17 pm - Oca 28, 2018

2016 model Euro 6 Ford Transit aracım var Adblue iptali yapıyor musunuz? Fiyatlarınız nedir?

  adminYayın tarihi11:20 pm - Oca 28, 2018

  Merhabalar, evet efendim Ford Transit araçlara Adblue iptali gerçekleştirmekteyiz. Fiyatlar ve detaylar konusunda iletişim bölümünde yer alan numaradan bize ulaşabilirsiniz.

SerkanYayın tarihi8:26 pm - Eki 16, 2018

Selamlar 2016 euro, add blue sistemli Ford transit aracın var araç şu an 30000km de 3 defa dpf tıkandı ve yine bugün yine motor lambası yandı yani büyük ihtimal yine tıkandı.Bu dpf ve ad blue iptali nasıl oluyor?İkisidemi iptal olmak zorunda?Bir de bu iptal işlemlerinin fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?Saygılar…

  adminYayın tarihi9:41 am - Eki 20, 2018

  Merhaba, DPF sistemi rejenerasyon yapılarak açılabilmekte, tabi 2-3 rejenerasyondan sonra sistem iyice yıpranmakta ve işlevini iyice yitirmektedir. Bu durum oluştuktan sonra da genellikle son kullanıcılar tarafından DPF sisteminin yenisinin taktırılması çok masraflı olduğundan DPF sisteminin iptaline gidilmekte. Bu işlem ECU programlama cihazı dediğimiz cihazlarla yapılmaktadır. EGR, DPF ve Adblue sistemi ortak bir amaç için yapılmış sistemlerdir. Bu sistemlerden DPF ve Adblue sistemi birbirine entegre olarak çalışır. Dolayısıyla İptal edildiğinde genellikle birlikte iptal edilir. Daha doğrusu, Adblue iptal edildiğinde DPF kesin iptal edilir. Ama sadece DPF’i iptal edebilrsiniz. Bu işlem için İster sadece EGR’yi iptal ettirin ister hepsini iptal ettirin ücret aynı olmaktadır.
  Ayrıntılı bilgi için lütfen;
  05321110230 numaralı telefonu arayınız.

Yorumlar kapalı.