Summer Sale - free shipping on all orders!
Personal menu
Search

Online Chiptuning Bayilik Gereklilikleri

Online Chiptuning Bayilik Gereklilikleri

Türkiye’de Otomotiv sektöründe Türkiye’nin yenilikçi ve öncü gelen firması olan Nitro Bilişim, Chip Tuning ve Beyin Programlama sektöründe de profesyonel çözüm ortakları ve gelişmiş programlama cihazları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. 

Dünya’nın en gelişmiş Chip Tuning , beyin programlama , donanım ve yazılım hizmetini sunan İtalyan Magicmotorsport’un Türkiye Distribütörü olan firmamız, Chip Tuning ve Beyin Programlama konusunda ülkenin en güçlü donanım altyapısı, profesyonel yazılımcıları ile sektöre yeni bir adım daha atmıştır.

Sizlerde online chip tuning bayisi olmak isterseniz firmamız tarafından yalnızca Magpro x17 Slave Ecu Programlama Cihazı almanız yeterli olmaktadır.

Slave cihazı aldıktan sonra siz de uygun dosya fiyatlarımızdan yararlanabilmektesiniz.

Magpro X17 Slave Ecu Programlama Cihazı ile araçların motor beynine (Ecu) bilgilerini okuyup yazabilir ve değiştirebilirsiniz.  

Slave Paketi ile de DPF çözümü, EGR çözümü, DTC çözümü, Adblue çözümü, ECU klonlama, Şanzıman kodlama gibi bir çok işlemi yapabilirsiniz.

www.onlinechiptuning.com  sitesi vasıtasıyla güven içinde dosyalarınızı yaptırıp geri alabilirsiniz.

Ayrıca online chip tuning paneli üzerinde iş geçmişinizi görebilir ve dosya karmaşasından uzak bir şekilde işlerinizi düzene koyabilirsiniz.

Adana'da Chiptuning Bayiliği Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Adana'da chiptuning işlemlerinin en güvenli adresi olan Nitro Performans garaj da sizlerde chiptuning işlemi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Leave your comment