Summer Sale - free shipping on all orders!
Personal menu
Ara

Adana Chip Tuning

Chip Tuning Nedir?

Chip Tuning fiyatları 2018 yılında çok fazla değişiklik göstermemiştir.2018 yılının aksine Chip Tuning fiyatları 2019 yılında enflasyon ve döviz kurunun artmasıyla artış göstermiştir.

Geçmişten günümüze otomobil üretici firmaları bir motoru dizayn ederken sadece performans üzerine düşünmezler.

Chip Tuning faydaları ve zararları nelerdir?

Araçta yakıt ekonomisini, bulunduğu bölgeye göre iklim koşullarını, eksik ve kötü bakım yapılabileceğini ve kalitesiz yakıt kullanılabileceği gibi bütün faktörleri göz önünde bulundurarak bazı önlemler alırlar ve buda motor performansını olumsuz yönde etkilemektedir

tuning_islemi_sonrasi_performans_artisi
tuning_islemi_chip_tuning

Chip Tuning Nasıl Yapılır?

Araçlar, motor ECU (Engine Control Unit) dediğimiz bir bölüm tarafından yönetilmektedir.

Aracın sensörlerin den gelen bilgiler tarafından Ecu, aracın hava – yakıt karışım oranını, turbo hava miktarını, avans değerlerini ve yakıtın enjeksiyon basıncını ayarlar.

Adana Chip Tuning işlemi, araçların ECU yani diğer bir deyim ile motor kontrol ünitesinde ki yazılımın değiştirilmesi işlemine denir.

Fabrikadan kullanıcıya sunulan araçların performans değerleri Maksimum değerin en az %15 ile %25 arasında daha düşük olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Hangi Araçlara Chip Tuning Uygulanır?

Chip tuning işlemi her tür içten yanmalı motorlara uygulanan, güç ve tork artışı ile birlikte yakıt tasarrufu sağlayan, daha iyi gaz tepkisi, daha verimli performans ve daha güvenli bir sürüş deneyimini sunmak için uygulanmaktadır.

Alfa Romeo Chiptuning, Aston Martin Chiptuning, Audi Chiptuning, Bentley Chiptuning, BMW Chiptuning, Cadillac Chiptuning, Chery Chiptuning, Chevrolet Chiptuning, Chrysler Chiptuning, Citroen Chiptuning, Dacia Chiptuning, Daewoo Chiptuning, Daihatsu Chiptuning, DFM Chiptuning, Dodge Chiptuning, Ferrari Chiptuning, Fiat Chiptuning, Ford Chiptuning, Geely Chiptuning, Honda Chiptuning, Hyundai Chiptuning,Infiniti Chiptuning, Isuzu Chiptuning, Jaguar Chiptuning, Jeep Chiptuning, Kia Chiptuning, Lada Chiptuning, Lamborghini Chiptuning, Lancia Chiptuning, Land Rover Chiptuning, Lexus Chiptuning, Maserati Chiptuning, Mazda Chiptuning, Mercedes Chiptuning, Mini Chiptuning, Mitsubishi Chiptuning, Nissan Chiptuning, Opel Chiptuning, Peugeot Chiptuning, Porsche Chiptuning, Proton Chiptuning, Renault Chiptuning, Rover Chiptuning, Saab Chiptuning, Seat Chiptuning, Skoda Chiptuning, Smart Chiptuning, SsangYong Chiptuning, Subaru Chiptuning, Suzuki Chiptuning, Tata Chiptuning, Tofaş Chiptuning, Toyota Chiptuning, VolkswagenChiptuning, Volvo Chiptuning araçlara chip tuning uygulaması yapılmaktadır.

chip_tuning_fiyatlari_guncel_fiyatlar
en_iyi_chip_tuning_islemi

Adana'da Chip Tuning Fiyatları Nedir?

Chip tuning ücretlendirmeleri her araç gruplarına göre motor performansı, marka, model ve isteğe bağlı olarak değişmektedir. Sizde fiyat almak istiyorsanız hemen bizim ile iletişime geçiniz.

Adana Chiptuning İşlemi Nerede Yapılır?

Adana Chip Tuning firması olarak bu işlemler yükleme merkezimizde yapılmakta olup araçlar üzerinde Dizel partikül filtre (Dpf Çözümü), Egzoz gazı geri çevrimi (EGR), İmmo Off, Anahtar Kodlama ve Ecu hamlama gibi bir çok işlemler tarafımızdan siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.